הסיפור שמאחורי הבגדים

 האסתטיקה של Magpie Goose, בעיצוב הילה הרמן, שוהה בין המינימליזם הנינוח והמבניות המוקפדת. הסילואטות מחמיאות לקימורי הגוף הנשי ומחזקות נוכחות נונשלנטית-אינטליגנטית של הלובשת. הצבעוניות מונוכרומטית, מקרירות בהירה ועד גוונים של אדמה חמה, כשהשחור והלבן הם שחקנים ראשיים.ההשראה מגיעה מתופעות צורניות הנמצאות בטבע והתעמקות בתחושה המלווה לבישת בגד, השפעת הבגד על שפת הגוף, היציבה ותפיסת העצמי, עם הכוונה לאהבה עצמית. ה Magpie Goose, אווז עורבני, היא ציפור מים דמויית אווז, בעלת מקור נשרי ונטולתקרומי-אצבעות. היא נראית כהכלאה מוזרה ויפיפיה של אווז, נשר וברבור, אך למעשה אינה משתייכת למשפחה הגנטית של אף אחד מהם. הMagpie Goose מייצגת מצבי בין-לבין, גם-וגם. מצבים בהם ניגודים מתקיימים זה לצד זה, לעיתים בהרמוניה ולעיתים עם מתח בינהם: רוך וקושי, מבנה וזרימה, דומיננטיות ואגביות. העיסוק ב״נשי״ וב״גברי״, על היקשריהם התרבותיים, מרכזי בתהליך העיצוב, תוך מחשבה על האפשרות של הלובשת למקם את עצמה על רצף הנשיות-גבריות, כפי שהחברה תופסת אותם, או לשחק עליו.
 

צילומים: אסף עיני, מרב בן-לולו


Magpie Goose מסיים את גלגולו בעולם
לסיום וסגירה סייל אחרון בהחלט - פיאנלה סייל - כל הפריטים שבמלאי ב-50 עד 250 ₪ בלבד

בנימה קצת אישית :) בעשר השנים האחרונות בניתי את המותג, פיתחתי וגיבשתי את השפה הויזואלית האישית שלי, עיצבתי קולקציות חורף-קיץ-חורף-קיץ…, שמתי את הלב שלי בכל כפתור, צווארון וחפת, תכננתי והפקתי ימי צילום, עבדתי עם אנשים שנכנסו לי ללב, הרמתי והחזקתי את האתר קרוב-קרוב, ועדכנתי אתכןם במתרחש ובמתחדש. למדתי שהערך שאני מביאה למותג הוא אני עצמי, ולכן נשארתי תמיד נאמנה לתפיסה העיצובית שלי, ושיתפתי גם חוויות אישיות, פלייליסטים עם מוסיקה שבחרתי והרבה מחשבות.

 ההצלחה הגדולה ביותר שלי היא קהל הלקוחות. לא יכולתי לדמיין ולבקש חבורה כה חזקה ואדירה של נשים, כל אחת בדרכה ובאישיותה. קשה לתאר את השמחה והגאווה שחשתי בכל פעם שסיפרתן לי על חולצה שלי שיש לכן כבר כמה שנים ואתן לובשות שוב ושוב, או על פריט חדש שהגיע אליכן עם משלוח והתרגשתן לפתוח וללבוש. באמת, אושר גדול!

אך בשנתיים האחרונות עברתי תהליך של התקרבות לדברים נוספים, וכעת אני מתחילה פרק חדש שמלהיב ומשמח אותי לא פחות.

תודה על כל האהבה 
הילה / Magpie Goose